Telefonas : +370 614 00740

info@netsu.lt

Savanorių 192-213, Kaunas

Kaip veikia „NETSU“ šilumos siurbliai?

Dideliame temperatūrų diapazone veikiantys šilumos siurbliai oras vanduo – ypač aukštu efektyvumu pasižyminti, CO2 į aplinką neišskirianti šildymo alternatyva.

Kaip veikia „NETSU“ šilumos siurbliai oras vanduo?

Šilumos siurblių oras vanduo veikimas – ypač paprastas. Jis pagrįstas inovatyvia technologija, kai iš lauko imamas oras yra sušildomas šilumokaityje, o tada, vandens sistemos pagalba, pernešamas į patalpas ir atiduodama grindiniu šildymu ar per radiatorius.

Verta žinoti, jog visi šilumos gamybos procesai pradedami dar lauko bloke, kai ventiliatorių pagalba iš lauko paimamas oras cirkuliuojamas per specialų šilumokaitį. Orui cirkuliuojant šilumokaityje jis yra sušildomas specialiomis freono dujomis, kurios ima garuoti esant net ir neigiamai temperatūrai. Išgarinto freono temperatūra pakeliama iki mums reikiamos temperatūros, tai atliekama freoną šilumokaityje suspaudus kompresoriaus pagalba. Galiausiai, pagaminta šiluma atiduodama į vartotojo uždarą vandeninę sistemą, kuri ir išnešioja šiltą orą po namų patalpas. Praėjus šiam darbiniam ciklui, iš patalpų atšalęs freonas vėl sugrįžta į lauke esantį šilumokaitį, todėl oro sušildymo procesas gali būti pradedamas iš naujo.

Tai – viena sistema, galinti itin veiksmingai šildyti ir vėsinti patalpas
bei ruošti karštą vandenį visoms jūsų reikmėms.


Svarstantiems šilumos siurbliai oras vanduo sistemą įsirengti savo namuose, svarbu žinoti, jog ši gali būti pritaikyta praktiškai bet kuriai namų šildymo sistemai: grindiniam šildymui, radiatorinei šildymo sistemai ar šildymui su ventiliatoriniais konvektoriais. Jei savo namuose naudojate grindinę šildymo sistemą, rekomenduojame rinktis žematemperatūrinį šilumos siurblį, jei namai šildomi radiatorių pagalba, geresnis pasirinkimas – aukštatemperatūrins šilumos siurblys.

Pagrindinėmis šilumos siurblio dalimis galime laiktyi kompresorių, freono dujas, garintuvus, dar kitaip vadinamus šilumokaičiais, ventiliatorius bei visa sistemą reguliuoti leidžiantį valdymo bloką. Tačiau tam, kad tokia šildymo sistema veiktų, vien sudedamųjų šilumos siurblio dalių nepakanka, tam būtinos dvi – lauko ir patalpos terpės, nes be jų jokie procesai nevyktų. Įprastai visos šilumos siurblių dalys montuojamos dviejuose blokuose, tokia sistema vadinama split tipo sistema. Kai kurie šilumos siurblių modeliai gali būti sudaryti tik iš lauko bloko, tokio tipo šilumos siurbliai vadinami monoblokiniais.

Abiejų tipų šilumos siurbliai pasižymi itin aukšto lygio efektyvumu, todėl pagrindinį jų skirtumą iš esmės lemia blokų, kurie juos sudaro, skaičius. MONOBLOK šilumos siurbliai laikomi dar draugiškesniais aplinkai, nes visą oro šildymo darbą atliekant vienam bloke, gerokai sumažėja freono nutekėjimo galimybė. SPLIT siurblius MONOBLOK technologija lenkia ir garso izoliacija, nes montuojant tik vieną lauko bloką sistemos skleidžiamą minimąlų triukšmą izoliuoti tampa ypač paprasta.

šilumos siurbliai oras vanduo

Kodėl verta rinktis „NETSU“?

Energijos negalime matyti, bet galime pajusti, lygiai taip pat, kaip jos gamybos padarinius, šildant anglimis, dujomis ar elektra. Aplinka, kurioje gyvename, mums rūpi ne mažiau nei namų šiluma ir jaukumas, todėl nuolat ieškome sprendimų, galinčių užtikrinti dar efektyvesnius, gamtai draugiškus patalpų šildymo sprendimus. „NETSU“ šilumos siurbliai oras vanduo – ypač aukštu efektyvumu pasižyminti, CO2 į aplinką neišskirianti šildymo alternatyva, leidžianti užtikrinti patalpų šilumą ir jaukumą be neigiamų padarinių aplinkai, kurios oru kasdien kvėpuojame kiekvienas iš mūsų.

Mūsų siurbliuose sumontuotos patikimos, jau kurį laiką SPLIT ir MONOBLOK siurblių modeliuose naudojamos technologijos, užtikrins sklandų ir efektyvų prietaisų veikimą.

Rinkoje gausu įvairių, šilumos energiją gaminančių įrenginių, naujų technologijų dėka galinčių užtikrinti itin efektyvų šildymą sąlyginai nedidelėmis energijos sąnaudomis. Vis dėlto naujos statybos namuose šiuo metu bene populiariausia įsirengti šilumos siurblių oras vanduo sistemas. Tai lemia ne tik ypač didelis jų efektyvumas, bet ir draugiškumas gamtai bei ypač paprastas šių sistemų naudojimas. Mūsų atstovaujamos „NETSU“ šilumos siurbliai oras vanduo sistemos – tikras lyderis savo rinkoje.

„NETSU“ šilumos siurblių privalumai:

EFEKTYVUMAS

EFEKTYVUMAS

Mūsų siūlomi šilumos siurbliai oras vanduo pasižymi ypač efektyviu veikimu ir atitinka visus, A++ klasės pastatams taikomus reikalavimus. „NETSU“ šilumos siurbliai iš vieno kilovato elektros gali išgauti net iki 6 kilovatų šilumos, o tai patalpų ir vandens šildymo sąskaitas leidžia sumažinti iki 50–60%. Taigi, pasirinkę šiuos šilumos siurblius ne tik džiaugsitės dideliu efektyvumu, bet ir sutaupysite.

EKOLOGIŠKUMAS

EKOLOGIŠKUMAS

Mūsų siūlomi šilumos siurbliai oras vanduo užtikrina ne tik efektyvų, bet ir gamtai draugišką patalpų šildymą – šilumos gamybos metu į aplinką
nėra išskiriamas CO2, o pačiame šilumos gamybos procese elektra išnaudojama maksimaliai. Todėl, pasirinkę „NETSU“ šilumos siurblius,
džiaugsitės ne tik efektyviu šildymu, bet ir prisidėsite prie gamtos tausojimo.

PAPRASTUMAS

PAPRASTUMAS

Mūsų siūlomų šilumos siurblių ergonomiškumas ir paprastas montavimas garantuoja sistemos įrengimą per trumpą laiką, o nuolatinės priežiūros
nereikalaujantis prietaiso veikimas – sutaupytą jūsų laiką. Jums reikės tik nustatyti norimą patalpų bei vandens temperatūrą, o darbą savarankiškai
už jus atliks bei pasirinktą temperatūrą palaikys išmani šildymo sistema.

Kodėl verta rinktis šilumos siurblius oras vanduo?

Šildymo sistemų rinkoje galima rasti ne vieną šilumos siurblio oras vanduo alternatyvą, kaip, pavyzdžiui, šilumos siurbliai gruntas – vanduo ar vanduo – vanduo. Nors esminis šių siurblių skirtumas – terpė, iš kurios prietaisai pasiima energiją tolimesnei šilumos gamybai, prieš nusprendžiant, kokią sistemą rinktis savo patalpų ir vandens šildymui, verta susipažinti su šilumos siurblių oras vanduo pranašumais.

MAŽESNI ĮRENGINIŲ KAŠTAI

Nors norėdami įsirengti kokybišką šildymo sistemą stengiamės netaupyti įrenginių kokybei, tačiau permokėti už tą patį šildymo rezultatą – tikrai nesinori. Todėl verta pabrėžti, kad vos šiek tiek mažesniu efektyvumu nei gruntas – vanduo ar vanduo – vanduo sistemos pasižyminti oras vanduo sistema, išsiskiria ir mažesne įrangos kaina. Ją lemia gerokai paprastesnis prietaiso veikimo principas, o tiksliau – tai, kad šilumos gamybai reikalinga energija yra imama iš oro terpės, todėl nereikalauja brangių papildomų įrengimų.

ILGESNIS VEIKIMO LAIKOTARPIS

Šilumos gamybai kiekvieną elektros kilovatą maksimaliai išnaudojantys šilumos siurbliai oras vanduo, lyginant su kitų rūšių šildymo sistemomis, pasižymi ir ilgesniu veikimo laikotarpiu. Atsižvelgiant į tai, kad šilumos išgavimui iš oro reikalingi šiek tiek paprastesni įrengimai, tai turi įtakos ir pačios sistemos sudėtingumui. Nepaisant šiek tiek paprastesnės sistemos ir mažesnės jos kainos, šilumos siurbliai oras vanduo yra ypač patvarus ir ilgalaikis sprendimas patalpų bei vandens šilumai užtikrinti.

MAŽESNI INSTALIACIJOS KAŠTAI

Kaip jau minėjome anksčiau, šilumos siurblių oras vanduo šildymo sistema iš kitų sistemų išsiskiria savo paprastumu. Paprastos šio siurblio instaliacijos dėka, gerokai mažesnė yra ir jos darbų atlikimo kaina. Jei, pavyzdžiui, šilumos siurbliams vanduo-vanduo yra reikalinga papildomai vandens telkinyje pakloti vamzdyną, tai įrengiant šilumos siurblį oras vanduo jam užtenka skirti tik labai nedidelį žemės lopinėlį, kur būtų galima pastatyti oras vanduo šilumos sistemai reikalingą lauko bloką, energiją imantį iš lauko.

Įvertinus visus privalumus ir trūkumus galima teigti, kad šilumos siurbliai oras vanduo užtikrina gamtai draugišką bei efektyvų patalpų ir vandens šildymą bene mažiausiais įmanomais kaštais, todėl šią sistemą galima laikyti optimaliausiu sprendimu patalpų bei vandens šildymui. Šie siurbliai reikiamą šiumos kiekį pagamina bene mažiausiais kaštais, o būtent dėl to tokios sistemos instaliacija atsiperka per labai ypač trumpą laiką, lyginant su kitais, panašiu principu šilumą gaminančiais įrenginiais.

Visada pasiruošę padėti

Susikurkite aplinką, kurioje norisi būti kasdien – rinkitės aukštu efektyvumu pasižymintį, gamtai draugišką šildymo sprendimą.

Nepavyksta išsirinkti?
Pasitarkite su specialistais!