Telefonas : +370 614 00740

info@netsu.lt

Savanorių 192-213, Kaunas

URUZ MONOBLOK sistema

NETSU šilumos siurbliai oras vanduo

KODĖL VERTA RINKTIS MONOBLOK ŠILUMOS SIURBLIUS?

URUZ MONOBLOK šilumos siurbliai

Itin kompaktiški ir efektyvūs URUZ MONOBLOK šilumos siurbliai – į ateities šildymą orientuotas, gamtai draugiškas sprendimas, tinkamas tiek naujų, tiek renovuojamų namų šildymui bei vėsinimui. Tai įtaisas, kurio visi hidrauliniai komponentai yra sumontuoti viename – lauko bloke, tokiu būdu ne tik taupant vietą, bet ir išvengiant bet kokios freono nuotekio galimybės.

Kaip veikia MONOBLOK šilumos siurbliai?

Atsižvelgiant į šio tipo šilumos siurblių sandarą nesunku suprasti, kad visas šildymo oras vanduo sistemos procesas vyksta tik lauko bloke – įrenginyje, sumontuotame šalia pastato, kuriame sušildytas oras keliauja tiesiai į name išvedžiotą vandens sistemą.

URUZ MONOBLOK šilumos siurbliai veikia ypač paprastai – ventiliatorių pagalba iš lauko yra paimamas oras, kuris keliauja tiesiai į šilumokaitį, atsakingą už šio oro sušildymą. Oras šilumokaityje yra šildomas specialių freono dujų pagalba – freonas spaudžiamas specialiu kompresoriumi tol, kol pradeda garuoti, o tuomet išgarinto freono temperatūra pakeliama iki mums reikiamos. Vėliau šiluma iš lauko bloko keliauja į specialią vandens sistemą, kurios pagalba yra išnešiojama po visas namų patalpas. Galiausiai, atšalęs freonas iš patalpų vėl sugrįžta į lauke esantį šilumokaitį, todėl oro sušildymo procesas gali būti pradedamas iš naujo.

Kaip jau nurodo pavadinimas, URUZ MONOBLOK šilumos siurbliai, priešingai nei SPLIT technologijos siurbliai, yra sudaryti tik iš vieno bloko, kuriuose sumontuotos visos prietaiso dalys. Tai – kompresorius, freono dujos, šilumokaičiai bei ventiliatorius ir pati valdymo sistema. SPLIT technologija paremtose šildymo sistemose šios dalys paskirstytos po du blokus – vidaus ir išorės.

URUZ MONOBLOK šilumos siurbliai: pagrindiniai privalumai

Šilumos siurblių rinkoje egzistuoja ne vienas šildymo sistemos tipas, todėl, norint išsirinkti geriausią variantą savo konkrečiam būstui, vertėtų žinoti pagrindinius šildymo siurblių privalumus. Kodėl URUZ MONOBLOK šilumos siurbliai – verti jūsų dėmesio?

DRAUGIŠKUMAS APLINKAI

DRAUGIŠKUMAS APLINKAI

Nors URUZ MONOBLOK šilumos siurbliai, lygiai taip pat, kaip ir SPLIT šilumos siurbliai, yra orientuoti į ateities šildymo sprendimus, todėl šilumos gamybos metu į aplinką neišskiria CO2, jie pasižymi dar vienu papildomu pranašumu. Dėka to, jog MONOBLOK sistema sudaryta iš vieno bloko, kuriame sutalpintos visos jos dalys, freonas necirkuliuoja iš lauko bloko į vidaus bloką, kaip vyksta SPLIT sistemos atveju. Jo temperatūrai keičiantis viename bloke, gerokai sumažėja bet kokia freono, dar žinomo kaip kenksminga medžiaga atmosferai, nuotekio tikymybė.

EFEKTYVUMAS IR EKONOMIŠKUMAS

EFEKTYVUMAS IR EKONOMIŠKUMAS

Inovatyvūs ir labai kompaktiški URUZ MONOBLOK šilumos siurbliai leidžia palaikyti norimą patalpų ir vandens temperatūrą nedidelėmis elektros
energijos sąnaudomis, todėl, įsirengus tokio tipo sistemą, šildymo sąskaitas greičiausiai pavyks sumažinti net iki 50 ar 60%. Šio tipo monoblokinė sistema taip pat pasižymi ir galimybe kiekvieną šilumos gamybai naudojamą elektros kilovatą išnaudoti maksimaliai, todėl URUZ MONOBLOK
šilumos siurbliai – puikus pasirinkimas siekiantiems, kad naujos statybos namas atitiktų A++ klasės energetinio efektyvumo reikalavimus.

PATVARUMAS IR GARSO IZOLIACIJA

PATVARUMAS IR GARSO IZOLIACIJA

Lauke sumontuoto bloko dėka, MONOBLOK šilumos siurbliai užtikrina puikią garso izoliaciją. Svarbu paminėti ir tai, kad pati sistema pasižymi itin kokybiškomis medžiagomis bei aukšto lygio atsparumu įvairioms oro sąlygoms, todėl lauke stovėti gali ilgus metus. Vertinant, kad šilumos išgavimo iš oro procesas yra gerokai paprastesnis ir jam reikalingi šiek tiek paprastesni įrengimai nei kitoms sistemoms, monoblokiniai šilumos siurbliai gesti yra likę gerokai lėčiau. Esame tikri dėl savo atstovaujamų prietaisų kokybės, todėl visoms URUZ MONOBLOK oras vanduo šildymo technologijoms
taikome net 7 metų garantiją ir užtikriname visapusišką garantinį aptarnavimą.

VĖSINIMO FUNKCIJA

VĖSINIMO FUNKCIJA

Lygiai taip pat, kaip ir dviejų blokų šildymo sistemos, URUZ MONOBLOK šilumos siurbliai pasižymi galimybe patalpas ne tik šildyti, bet ir vėsinti.
Šią funkciją galima naudoti dėka šalia šildymo ir karšto vandens ruošimo integruotos reverso funkcijos, leidžiančios patį šilumos siurblio procesą vykdyti atvirkščiai, tokiu būdu bloke cirkuliuojantį orą atšaldant. Dėl šios monoblokinio šilumos siurblio funkcijos komfortabilią namų temperatūrą
galėsite palaikyti ištisus metus – tiek šaltomis žiemomis, tiek karštomis vasaromis.

GREITAS ĮRENGIMAS IR PAPRASTAS VALDYMAS

GREITAS ĮRENGIMAS IR PAPRASTAS VALDYMAS

URUZ MONOBLOK sistema pasižymi ypač paprastu veikimo principu, kuris nereikalauja nuolatinės priežiūros. MONOBLOK hidraulinio modulio
dėka, nuotolinio valdymo pulteliu ar programėle savo išmaniajame telefone galite kontroliuoti tiek patalpų, tiek vandens temperatūrą savo namuose. Svarbu paminėti ir tai, jog norint įsirengti šį šilumos siurblį, nėra reikalingi jokie papildomi leidimai, o jo konstrukcijai nereikia papildomų jungčių. MONOBLOK siurblio aušinimo sistemos taip pat nereikia užpildyti dujomis, nes tai yra uždara sistema, pagaminta specialioje gamykloje. Taigi, visi hidrauliniai elementai yra lauko bloke – cirkuliacinis siurblys, apsauginis vožtuvas, srauto jutiklis arba manometras.

MAŽESNĖ KAINA IR ATSIPERKAMUMAS

MAŽESNĖ KAINA IR ATSIPERKAMUMAS

Mūsų siūlomi oras vanduo šilumos siurbliai iš kitų šildymo technologijų išsiskiria ir mažesne įrangos bei jos instaliavimo darbų kaina. Tai lemia tiek gerokai paprastesnė šilumos siurblio sandara, tiek mažesni jo įrengimo kaštai. Naudojant tokio tipo prietaisą, šilumos gamybai reikalinga energija yra imama iš oro terpės, todėl ji nereikalauja brangių papildomų įrengimų. Jei, pavyzdžiui, siurbliams vanduo – vanduo yra reikalinga papildomai vandens telkinyje pakloti vamzdyną, tai įrengiant šilumos siurblį URUZ MONOBLOK užtenka skirti tik labai nedidelį žemės lopinėlį, kur būtų galima pastatyti lauko bloką. Siurbio pirkimo ir surinkimo išlaidos grįš vos po kelerių metų, garantuodamos dideles santaupas ir patogumą.

UNIVERSALUS PRITAIKYMAS

UNIVERSALUS PRITAIKYMAS

Svarstantiems šilumos oras vanduo siurblį įsirengti savo namuose, verta žinoti, jog ši gali būti pritaikyta praktiškai bet kuriai namų šildymo sistemai: grindiniam šildymui, radiatorinei šildymo sistemai ar šildymui su ventiliatoriniais. Jei savo namuose naudojate grindinį šildymą, patariame rinktis
žematemperatūrinį šilumos siurblį, tačiau, namai šildomi radiatorių pagalba, geresnis variantas – aukštatemperatūrins šilumos siurblys.

PRAKTIŠKAS DIZAINAS

PRAKTIŠKAS DIZAINAS

Patvarus URUZ MONOBLOK šilumos siurblys pasižymi universalioje aplinkoje derančia išvaizda. Visa siurblio įranga bei valdikliai yra montuojami į lauke pastatomą prietaiso bloką, tokiu būdu užtikrinant, kad namų viduje jam nereikės ieškoti papildomos vietos. Viduje esančio hidraulinio bloko konstrukcija sukurta taip, kad būtų lengviau pasiekti jo mazgus bei kitus svarbius šilumos siurblio komponentus.

URUZ RUNA – MONOBLOK SERIJOS SIMBOLIS

URUZ RUNA – jėgos ir energijos simbolis, germanų gentyje dar žinomas kaip naudingas gydytojams, nes simbolizuoja galimybę padėti pasveikti. Gentis tikėjo, kad URUZ RUNA taip pat galu padėti pritraukti žmones, kurie padės mums šiuos savo tikslus įgyvendinti.

Kodėl verta rinktis šilumos siurblius oras vanduo?

MAŽESNI ĮRENGINIŲ KAŠTAI

Nors norėdami įsirengti kokybišką šildymo sistemą stengiamės netaupyti įrenginių kokybei, tačiau permokėti už tą patį šildymo rezultatą – tikrai nesinori. Todėl verta pabrėžti, kad vos šiek tiek mažesniu efektyvumu nei gruntas – vanduo ar vanduo – vanduo sistemos pasižyminti oras vanduo sistema, išsiskiria ir mažesne įrangos kaina. Ją lemia gerokai paprastesnis prietaiso veikimo principas, o tiksliau – tai, kad šilumos gamybai reikalinga energija yra imama iš oro terpės, todėl nereikalauja brangių papildomų įrengimų.

ILGESNIS VEIKIMO LAIKOTARPIS

Šilumos gamybai kiekvieną elektros kilovatą maksimaliai išnaudojantys šilumos siurbliai oras vanduo, lyginant su kitų rūšių šildymo sistemomis, pasižymi ir ilgesniu veikimo laikotarpiu. Atsižvelgiant į tai, kad šilumos išgavimui iš oro reikalingi šiek tiek paprastesni įrengimai, tai turi įtakos ir pačios sistemos sudėtingumui. Nepaisant šiek tiek paprastesnės sistemos ir mažesnės jos kainos, šilumos siurbliai oras vanduo yra ypač patvarus ir ilgalaikis sprendimas patalpų bei vandens šilumai užtikrinti.

MAŽESNI INSTALIACIJOS KAŠTAI

Kaip jau minėjome anksčiau, šilumos siurblių oras vanduo šildymo sistema iš kitų sistemų išsiskiria savo paprastumu. Paprastos šio siurblio instaliacijos dėka, gerokai mažesnė yra ir jos darbų atlikimo kaina. Jei, pavyzdžiui, šilumos siurbliams vanduo-vanduo yra reikalinga papildomai vandens telkinyje pakloti vamzdyną, tai įrengiant šilumos siurblį oras vanduo jam užtenka skirti tik labai nedidelį žemės lopinėlį, kur būtų galima pastatyti oras vanduo šilumos sistemai reikalingą lauko bloką, energiją imantį iš lauko.

Visada pasiruošę padėti.

Susikurkite aplinką, kurioje norisi būti kasdien – rinkitės aukštu efektyvumu pasižymintį, gamtai draugišką šildymo sprendimą.

Nepavyksta išsirinkti?
Pasitarkite su specialistais!